Vlak 6612 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 17.03 | 17.04 | |||
Ostašov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 17.13 | 17.13 | ||
Novina | x | 17.15 | 17.15 | ||
Křižany | 17.20 | 17.25 | |||
Zdislava | x | 17.29 | 17.29 | ||
Rynoltice | 17.35 | 17.35 | |||
Lvová | x | 17.39 | 17.39 | ||
Jablonné v Podještědí | 17.43 | 17.43 | |||
Velký Valtinov | x | 17.47 | 17.47 | ||
Brniště | 17.51 | 17.51 | |||
Velký Grunov | x | 17.54 | 17.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 17.57 | 17.57 | ||
Mimoň | 18.00 | 18.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 18.08 | 18.08 | ||
Zákupy | 18.10 | 18.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 18.13 | 18.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.20 | 18.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 18.32 | 18.32 | ||
Stružnice | 18.38 | 18.38 | |||
Horní Police | 18.42 | 18.43 | |||
Žandov | x | 18.44 | 18.44 | ||
Starý Šachov | x | 18.47 | 18.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 18.51 | 18.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.57 | 18.58 | |||
Malá Veleň | x | 19.01 | 19.01 | ||
Březiny u Děčína | x | 19.04 | 19.04 | ||
Děčín východ | 19.08 | 19.10 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci