Vlak 6611 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.42 | ||||
Děčín východ | 14.45 | 14.46 | |||
Březiny u Děčína | x | 14.49 | 14.49 | ||
Malá Veleň | x | 14.52 | 14.52 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 14.57 | 14.58 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 15.02 | 15.03 | |||
Starý Šachov | x | 15.07 | 15.07 | ||
Žandov | x | 15.09 | 15.09 | ||
Horní Police | 15.11 | 15.12 | |||
Stružnice | 15.16 | 15.16 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 15.23 | 15.23 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.27 | 15.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 15.47 | 15.47 | ||
Zákupy | 15.49 | 15.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 15.52 | 15.52 | ||
Mimoň | 16.00 | 16.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 16.05 | 16.05 | ||
Velký Grunov | x | 16.08 | 16.08 | ||
Brniště | 16.11 | 16.11 | |||
Velký Valtinov | x | 16.15 | 16.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 16.19 | 16.20 | |||
Lvová | x | 16.23 | 16.23 | ||
Rynoltice | 16.27 | 16.27 | |||
Zdislava | x | 16.33 | 16.33 | ||
Křižany | 16.40 | 16.48 | |||
Novina | x | 16.51 | 16.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 16.53 | 16.53 | ||
Ostašov | x | 17.00 | 17.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 17.03 | 17.05 | |||
Liberec | 17.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci