Os 5631 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 4.25 | ||||
Žďár nad Orlicí | 4.29 | 4.29 | |||
Borohrádek | 4.32 | 4.33 | |||
Čermná nad Orlicí | 4.37 | 4.38 | |||
Plchůvky | 4.41 | 4.41 | |||
Újezd u Chocně | 4.43 | 4.44 | |||
Choceň | 4.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia