Os 5630 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.57 | ||||
Újezd u Chocně | 6.02 | 6.03 | |||
Plchůvky | 6.05 | 6.05 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.08 | 6.13 | |||
Borohrádek | 6.18 | 6.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.22 | 6.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy