Os 5604 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 11.01 | ||||
Újezd u Chocně | 11.06 | 11.07 | |||
Plchůvky | 11.09 | 11.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 11.12 | 11.13 | |||
Borohrádek | 11.18 | 11.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 11.22 | 11.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 11.27 | 11.31 | |||
Petrovice nad Orlicí | 11.34 | 11.35 | |||
Třebechovice pod Orebem | 11.39 | 11.40 | |||
Blešno | 11.43 | 11.43 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 11.48 | 11.49 | |||
Hradec Králové zastávka | 11.50 | 11.51 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia