Os 4408 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.54 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 12.58 | 12.59 | |||
Střelice dolní | 13.07 | 13.08 | |||
Střelice | 13.11 | 13.12 | |||
Radostice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Silůvky | 13.20 | 13.21 | |||
Moravské Bránice | 13.26 | 13.29 | |||
Moravský Krumlov | 13.39 | 13.40 | |||
Rakšice | 13.44 | 13.44 | |||
Bohutice | 13.49 | 13.49 | |||
Miroslav | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci