Os 3210 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 15.33 | ||||
Lidečko ves | 15.35 | 15.36 | |||
Lidečko | 15.38 | 15.39 | |||
Lužná u Vsetína | 15.41 | 15.42 | |||
Valašská Polanka | 15.44 | 15.45 | |||
Leskovec | 15.48 | 15.48 | |||
Vsetín | 15.54 | 16.03 | |||
Jablůnka | 16.08 | 16.09 | |||
Bystřička | 16.13 | 16.14 | |||
Brňov | 16.17 | 16.17 | |||
Valašské Meziříčí | 16.21 | 16.23 | |||
Lhotka nad Bečvou | 16.27 | 16.27 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.34 | 16.35 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.37 | 16.38 | |||
Špičky | 16.40 | 16.40 | |||
Černotín | 16.43 | 16.44 | |||
Teplice nad Bečvou | 16.46 | 16.47 | |||
Hranice na Moravě město | 16.49 | 16.49 | |||
Hranice na Moravě | 16.55 | 16.56 | |||
Drahotuše | 17.00 | 17.00 | |||
Lipník nad Bečvou | 17.06 | 17.07 | |||
Osek nad Bečvou | 17.10 | 17.10 | |||
Prosenice | 17.13 | 17.14 | |||
Přerov | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci