Os 19929 „Jiří Menzel“ | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.52 | ||||
Beroun-Závodí | 16.54 | 16.58 | |||
Vráž u Berouna | 17.04 | 17.04 | |||
Loděnice | 17.08 | 17.09 | |||
Nučice zastávka | x | 17.15 | 17.15 | ||
Nučice | 17.17 | 17.18 | |||
Rudná zastávka | x | 17.20 | 17.20 | ||
Rudná u Prahy | 17.22 | 17.24 | |||
Jinočany | x | 17.26 | 17.26 | ||
Zbuzany | x | 17.28 | 17.28 | ||
Praha-Řeporyje | 17.31 | 17.32 | |||
Praha-Holyně | x | 17.35 | 17.35 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 17.39 | 17.39 | ||
Praha-Smíchov | 17.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci