Sp 1930 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.22 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 15.24 | 15.24 | ||
Chotýčany | 15.36 | 15.38 | |||
Ševětín | 15.41 | 15.42 | |||
Neplachov | x | 15.46 | 15.46 | ||
Dynín | 15.49 | 15.50 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 15.55 | 15.55 | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.58 | 15.59 | |||
Řípec | x | 16.01 | 16.01 | ||
Doňov | 16.07 | 16.11 | |||
Kardašova Řečice | 16.17 | 16.18 | |||
Mnich | x | 16.21 | 16.21 | ||
Děbolín | x | 16.28 | 16.28 | ||
Jindřichův Hradec | 16.33 | 16.41 | |||
Rodvínov | x | 16.48 | 16.48 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 16.51 | 16.52 | |||
Bednárec | x | 16.55 | 16.55 | ||
Bednáreček | x | 17.00 | 17.00 | ||
Popelín | 17.03 | 17.04 | |||
Počátky-Žirovnice | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci