Sp 1865 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.02 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.06 | 14.07 | |||
Třebechovice pod Orebem | 14.15 | 14.18 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.25 | 14.32 | |||
Žďár nad Orlicí | 14.36 | 14.37 | |||
Borohrádek | 14.39 | 14.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.45 | 14.50 | |||
Plchůvky | 14.53 | 14.53 | |||
Choceň | 15.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia