Sp 1807 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.42 | ||||
Kolín-Zálabí | 10.44 | 10.44 | |||
Velký Osek | 10.51 | 10.52 | |||
Velký Osek-Kanín | + | 10.55 | 10.58 | ||
Sány | 11.00 | 11.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 11.03 | 11.04 | |||
Převýšov | 11.14 | 11.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.20 | 11.32 | |||
Nový Bydžov | 11.40 | 11.41 | |||
Skřivany | 11.44 | 11.44 | |||
Ohnišťany | 11.52 | 11.52 | |||
Ostroměř | 11.57 | 11.58 | |||
Lázně Bělohrad | 12.08 | 12.09 | |||
Nová Paka | 12.19 | 12.20 | |||
Nová Paka město | 12.22 | 12.23 | |||
Stará Paka | 12.27 | 12.34 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 12.39 | 12.39 | ||
Tample | x | 12.42 | 12.42 | ||
Roztoky u Jilemnice | 12.45 | 12.45 | |||
Martinice v Krkonoších | 12.52 | 12.56 | |||
Horní Branná | 13.02 | 13.02 | |||
Kunčice nad Labem | 13.06 | 13.06 | |||
Hostinné město | 13.15 | 13.15 | |||
Hostinné | 13.17 | 13.18 | |||
Pilníkov | 13.25 | 13.26 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 13.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci