Os 14079 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 19.53 | ||||
Červenka zastávka | x | 19.55 | 19.55 | ||
Litovel | 19.57 | 19.58 | |||
Litovel město | 20.00 | 20.00 | |||
Litovel předměstí | 20.02 | 20.32 | |||
Myslechovice | x | 20.35 | 20.35 | ||
Cholina | x | 20.38 | 20.38 | ||
Odrlice | x | 20.41 | 20.41 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 20.44 | 20.44 | ||
Senice na Hané | 20.47 | 21.06 | |||
Náměšť na Hané | 21.10 | 21.11 | |||
Drahanovice | 21.13 | 21.14 | |||
Slatinice | x | 21.18 | 21.18 | ||
Třebčín | 21.21 | 21.21 | |||
Kaple | x | 21.26 | 21.26 | ||
Čelechovice na Hané | x | 21.30 | 21.30 | ||
Kostelec na Hané | 21.35 | 21.36 | |||
Prostějov místní nádraží | 21.42 | 21.43 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 21.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia