R 1245 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.09 | ||||
Zliv | 11.20 | 11.21 | |||
Číčenice | 11.33 | 11.34 | |||
Protivín | 11.40 | 11.40 | |||
Písek | 11.52 | 11.55 | |||
Čížová | 12.02 | 12.03 | |||
Čimelice | 12.18 | 12.19 | |||
Mirovice | 12.25 | 12.26 | |||
Březnice | 12.35 | 12.36 | |||
Příbram | 12.54 | 12.56 | |||
Jince | 13.07 | 13.07 | |||
Lochovice | 13.16 | 13.17 | |||
Zdice | 13.24 | 13.25 | |||
Beroun | 13.33 | 13.34 | |||
Praha-Smíchov | 14.03 | 14.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.11 | 14.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci