R 1243 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.09 | ||||
Nemanice II | + | 7.13 | 7.13 | ||
Zliv | 7.20 | 7.21 | |||
Číčenice | 7.33 | 7.34 | |||
Protivín | 7.40 | 7.40 | |||
Písek | 7.53 | 7.55 | |||
Čížová | 8.02 | 8.03 | |||
Čimelice | 8.18 | 8.19 | |||
Mirovice | 8.25 | 8.26 | |||
Březnice | 8.35 | 8.36 | |||
Příbram | 8.54 | 8.56 | |||
Jince | 9.07 | 9.07 | |||
Lochovice | 9.16 | 9.17 | |||
Zdice | 9.24 | 9.25 | |||
Beroun | 9.33 | 9.34 | |||
Praha-Smíchov | 10.03 | 10.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.11 | 10.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci