R 1242 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.16 | 15.42 | |||
Praha-Smíchov | 15.49 | 15.50 | |||
Beroun | 16.18 | 16.19 | |||
Zdice | 16.26 | 16.27 | |||
Lochovice | 16.34 | 16.35 | |||
Jince | 16.43 | 16.43 | |||
Příbram | 16.55 | 16.56 | |||
Březnice | 17.13 | 17.15 | |||
Mirovice | 17.23 | 17.24 | |||
Čimelice | 17.31 | 17.31 | |||
Čížová | 17.46 | 17.46 | |||
Písek | 17.54 | 17.55 | |||
Protivín | 18.10 | 18.11 | |||
Číčenice | 18.17 | 18.19 | |||
Zliv | 18.29 | 18.31 | |||
Hluboká nad Vltavou | + | 18.36 | 18.36 | ||
České Budějovice | 18.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci