R 1160 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.28 | ||||
Rynoltice | + | 18.56 | 18.56 | ||
Jablonné v Podještědí | 19.02 | 19.03 | |||
Mimoň | 19.16 | 19.17 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.33 | 19.38 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 19.59 | 20.00 | |||
Děčín východ | 20.08 | 20.09 | |||
Děčín hlavní nádraží | 20.14 | 20.16 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci