Os 8856 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.47 | ||||
Praha-Smíchov | 18.54 | 18.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.00 | 19.00 | |||
Praha-Radotín | 19.03 | 19.03 | |||
Černošice | 19.08 | 19.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.10 | 19.11 | |||
Všenory | 19.13 | 19.14 | |||
Dobřichovice | 19.15 | 19.16 | |||
Řevnice | 19.19 | 19.20 | |||
Zadní Třebaň | 19.23 | 19.23 | |||
Karlštejn | 19.27 | 19.28 | |||
Srbsko | 19.31 | 19.32 | |||
Beroun | 19.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci