Os 8842 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.59 | 15.17 | |||
Praha-Smíchov | 15.24 | 15.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.30 | 15.30 | |||
Praha-Radotín | 15.33 | 15.33 | |||
Černošice | 15.38 | 15.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.40 | 15.41 | |||
Všenory | 15.43 | 15.44 | |||
Dobřichovice | 15.45 | 15.46 | |||
Řevnice | 15.49 | 15.50 | |||
Zadní Třebaň | 15.53 | 15.53 | |||
Karlštejn | 15.57 | 15.58 | |||
Srbsko | 16.01 | 16.02 | |||
Beroun | 16.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci