Os 8812 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.47 | ||||
Praha-Smíchov | 6.54 | 6.55 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.00 | 7.00 | |||
Praha-Radotín | 7.03 | 7.03 | |||
Černošice | 7.08 | 7.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.10 | 7.11 | |||
Všenory | 7.13 | 7.14 | |||
Dobřichovice | 7.15 | 7.16 | |||
Řevnice | 7.19 | 7.20 | |||
Zadní Třebaň | 7.23 | 7.23 | |||
Karlštejn | 7.27 | 7.28 | |||
Srbsko | 7.31 | 7.32 | |||
Beroun | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci