Os 8806 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.01 | 5.17 | |||
Praha-Smíchov | 5.24 | 5.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 5.30 | 5.30 | |||
Praha-Radotín | 5.33 | 5.33 | |||
Černošice | 5.38 | 5.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.40 | 5.41 | |||
Všenory | 5.43 | 5.44 | |||
Dobřichovice | 5.45 | 5.46 | |||
Řevnice | 5.49 | 5.50 | |||
Zadní Třebaň | 5.53 | 5.53 | |||
Karlštejn | 5.57 | 5.58 | |||
Srbsko | 6.01 | 6.02 | |||
Beroun | 6.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci