Os 8805 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.45 | ||||
Srbsko | 4.49 | 4.50 | |||
Karlštejn | 4.53 | 4.53 | |||
Zadní Třebaň | 4.57 | 4.57 | |||
Řevnice | 5.00 | 5.01 | |||
Dobřichovice | 5.04 | 5.05 | |||
Všenory | 5.07 | 5.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.10 | 5.11 | |||
Černošice | 5.13 | 5.14 | |||
Praha-Radotín | 5.18 | 5.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 5.22 | 5.22 | |||
Praha-Smíchov | 5.28 | 5.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci