Os 7911 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 14.35 | ||||
Heřmaň | x | 14.40 | 14.40 | ||
Putim | 14.43 | 14.44 | |||
Písek | 14.49 | 14.50 | |||
Písek zastávka | x | 14.52 | 14.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 14.54 | 14.54 | ||
Čížová | 14.58 | 14.58 | |||
Vráž u Písku | x | 15.05 | 15.06 | ||
Dolní Ostrovec | x | 15.09 | 15.09 | ||
Smetanova Lhota | x | 15.14 | 15.14 | ||
Čimelice | x | 15.17 | 15.18 | ||
Horní Nerestce | x | 15.22 | 15.22 | ||
Mirovice | 15.25 | 15.27 | |||
Myslín | x | 15.30 | 15.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 15.34 | 15.34 | ||
Březnice | 15.38 | 15.43 | |||
Tochovice | x | 15.48 | 15.49 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 15.53 | 15.53 | ||
Milín | 15.57 | 15.59 | |||
Příbram | 16.07 | 16.08 | |||
Bratkovice | x | 16.15 | 16.16 | ||
Jince | 16.21 | 16.22 | |||
Rejkovice | x | 16.26 | 16.26 | ||
Lochovice | 16.32 | 16.35 | |||
Libomyšl | x | 16.39 | 16.39 | ||
Zdice | 16.44 | 16.45 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Králův Dvůr | x | 16.51 | 16.51 | ||
Beroun | 16.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci