Os 7905 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 8.35 | ||||
Heřmaň | x | 8.40 | 8.40 | ||
Putim | 8.43 | 8.44 | |||
Písek | 8.49 | 8.50 | |||
Písek zastávka | x | 8.52 | 8.52 | ||
Písek-Dobešice | x | 8.54 | 8.54 | ||
Čížová | 8.58 | 8.58 | |||
Vráž u Písku | x | 9.05 | 9.06 | ||
Dolní Ostrovec | x | 9.09 | 9.09 | ||
Smetanova Lhota | x | 9.14 | 9.14 | ||
Čimelice | x | 9.17 | 9.18 | ||
Horní Nerestce | x | 9.22 | 9.22 | ||
Mirovice | 9.25 | 9.27 | |||
Myslín | x | 9.30 | 9.30 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 9.34 | 9.34 | ||
Březnice | 9.38 | 9.43 | |||
Tochovice | x | 9.48 | 9.49 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 9.53 | 9.53 | ||
Milín | 9.57 | 9.59 | |||
Příbram | 10.07 | 10.08 | |||
Bratkovice | x | 10.15 | 10.16 | ||
Jince | 10.21 | 10.22 | |||
Rejkovice | x | 10.26 | 10.26 | ||
Lochovice | 10.32 | 10.35 | |||
Libomyšl | x | 10.39 | 10.39 | ||
Zdice | 10.44 | 10.45 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 10.48 | 10.48 | ||
Králův Dvůr | x | 10.51 | 10.51 | ||
Beroun | 10.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci