Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.14 | ||||
Plzeň-Doubravka | 16.18 | 16.19 | |||
Chrást u Plzně | 16.27 | 16.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 16.30 | 16.30 | |||
Ejpovice | 16.33 | 16.33 | |||
Klabava | 16.36 | 16.36 | |||
Rokycany | 16.39 | 16.41 | |||
Svojkovice | 16.45 | 16.46 | |||
Holoubkov | 16.49 | 16.49 | |||
Mýto | 16.52 | 16.52 | |||
Kařízek | 16.55 | 16.55 | |||
Kařez | 16.58 | 16.58 | |||
Cerhovice | 17.02 | 17.03 | |||
Hořovice | 17.07 | 17.08 | |||
Praskolesy | 17.11 | 17.12 | |||
Stašov | 17.14 | 17.15 | |||
Zdice | 17.18 | 17.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.21 | 17.21 | |||
Králův Dvůr | 17.23 | 17.24 | |||
Beroun | 17.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci