Os 7716 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.51 | ||||
Chlum u Rakovníka | x | 7.55 | 7.55 | ||
Lašovice | 7.58 | 7.59 | |||
Pustověty | x | 8.02 | 8.02 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 8.06 | 8.06 | ||
Křivoklát | x | 8.09 | 8.09 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 8.12 | 8.12 | |||
Újezd nad Zbečnem | x | 8.18 | 8.18 | ||
Zbečno | 8.21 | 8.22 | |||
Račice nad Berounkou | x | 8.25 | 8.25 | ||
Žloukovice | x | 8.29 | 8.29 | ||
Nižbor | 8.33 | 8.34 | |||
Hýskov | 8.38 | 8.39 | |||
Beroun-Závodí | 8.44 | 8.44 | |||
Beroun | 8.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci