Os 7237 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 10.23 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 10.27 | 10.27 | ||
Svržno | x | 10.30 | 10.30 | ||
Hostouň | 10.33 | 10.33 | |||
Mutěnín | x | 10.37 | 10.37 | ||
Poběžovice | 10.44 | 10.48 | |||
Vlkanov | x | 10.54 | 10.54 | ||
Nový Kramolín | x | 10.56 | 10.56 | ||
Postřekov | x | 11.00 | 11.00 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 11.03 | 11.04 | |||
Trhanov | x | 11.08 | 11.08 | ||
Pila | x | 11.11 | 11.11 | ||
Havlovice | x | 11.14 | 11.14 | ||
Domažlice město | 11.19 | 11.20 | |||
Domažlice | 11.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci