Os 7202 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.25 | ||||
Domažlice město | 8.27 | 8.28 | |||
Havlovice | x | 8.33 | 8.33 | ||
Pila | x | 8.35 | 8.35 | ||
Trhanov | x | 8.37 | 8.37 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 8.41 | 8.42 | |||
Postřekov | x | 8.45 | 8.45 | ||
Nový Kramolín | x | 8.49 | 8.49 | ||
Vlkanov | x | 8.51 | 8.51 | ||
Poběžovice | 8.56 | 8.59 | |||
Mutěnín | x | 9.06 | 9.06 | ||
Hostouň | 9.09 | 9.09 | |||
Svržno | x | 9.12 | 9.12 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 9.15 | 9.15 | ||
Bělá nad Radbuzou | 9.18 | 9.26 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.28 | 9.29 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.35 | 9.36 | |||
Dubec | x | 9.39 | 9.39 | ||
Borek u Tachova | x | 9.44 | 9.44 | ||
Stráž u Tachova | 9.50 | 9.50 | |||
Bor zastávka | x | 9.55 | 9.55 | ||
Bor | 10.00 | 10.01 | |||
Doly | x | 10.05 | 10.05 | ||
Staré Sedliště | 10.09 | 10.09 | |||
Pernolec | x | 10.17 | 10.17 | ||
Malý Rapotín | x | 10.22 | 10.22 | ||
Tachov zastávka | x | 10.25 | 10.25 | ||
Tachov | 10.30 | 10.33 | |||
Tachov-Bíletín | x | 10.36 | 10.36 | ||
Lom u Tachova | x | 10.40 | 10.40 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 10.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci