Os 7200 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.20 | ||||
Domažlice město | 6.22 | 6.23 | |||
Havlovice | x | 6.30 | 6.30 | ||
Pila | x | 6.32 | 6.32 | ||
Trhanov | x | 6.35 | 6.35 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 6.39 | 6.39 | |||
Postřekov | x | 6.43 | 6.43 | ||
Nový Kramolín | x | 6.47 | 6.47 | ||
Vlkanov | x | 6.49 | 6.49 | ||
Poběžovice | 6.54 | 6.55 | |||
Mutěnín | x | 7.03 | 7.03 | ||
Hostouň | 7.06 | 7.07 | |||
Svržno | x | 7.09 | 7.09 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 7.12 | 7.12 | ||
Bělá nad Radbuzou | 7.17 | 7.21 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Třemešné pod Přimdou | 7.32 | 7.33 | |||
Dubec | x | 7.36 | 7.36 | ||
Borek u Tachova | x | 7.40 | 7.40 | ||
Stráž u Tachova | 7.46 | 7.47 | |||
Bor zastávka | x | 7.52 | 7.52 | ||
Bor | 7.57 | 8.04 | |||
Doly | x | 8.09 | 8.09 | ||
Staré Sedliště | 8.13 | 8.13 | |||
Pernolec | x | 8.20 | 8.20 | ||
Malý Rapotín | x | 8.24 | 8.24 | ||
Tachov zastávka | x | 8.27 | 8.27 | ||
Tachov | 8.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci