Os 7033 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.05 | ||||
Tršnice | 17.10 | 17.10 | |||
Nebanice | x | 17.15 | 17.15 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.18 | 17.19 | |||
Dasnice | 17.24 | 17.25 | |||
Hlavno | x | 17.29 | 17.29 | ||
Citice | 17.31 | 17.31 | |||
Sokolov | 17.35 | 17.36 | |||
Královské Poříčí | x | 17.38 | 17.38 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 17.44 | 17.45 | |||
Chodov | 17.48 | 17.49 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 17.55 | 17.55 | ||
Karlovy Vary | 18.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci