Os 7029 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.43 | ||||
Tršnice | 12.48 | 12.48 | |||
Nebanice | x | 12.53 | 12.53 | ||
Kynšperk nad Ohří | 12.56 | 12.57 | |||
Dasnice | 13.02 | 13.03 | |||
Hlavno | x | 13.07 | 13.07 | ||
Citice | 13.09 | 13.09 | |||
Sokolov | 13.13 | 13.15 | |||
Královské Poříčí | x | 13.17 | 13.17 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 13.23 | 13.24 | |||
Chodov | 13.28 | 13.29 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 13.34 | 13.34 | ||
Karlovy Vary | 13.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci