Os 7023 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.56 | ||||
Tršnice | 7.01 | 7.01 | |||
Nebanice | x | 7.06 | 7.06 | ||
Kynšperk nad Ohří | 7.09 | 7.10 | |||
Dasnice | 7.15 | 7.16 | |||
Hlavno | x | 7.20 | 7.20 | ||
Citice | 7.22 | 7.22 | |||
Sokolov | 7.26 | 7.50 | |||
Královské Poříčí | x | 7.52 | 7.52 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 7.58 | 7.58 | |||
Chodov | 8.02 | 8.03 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 8.09 | 8.09 | ||
Karlovy Vary | 8.14 | 8.15 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 8.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci