R 667 „Vajgar“ | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + B249/Bdt279 + B249 + 2xBd264 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.02 | ||||
Nepomuk | 12.30 | 12.31 | |||
Horažďovice předměstí | 12.50 | 12.52 | |||
Strakonice | 13.06 | 13.08 | |||
Ražice | 13.18 | 13.19 | |||
Protivín | 13.26 | 13.27 | |||
Číčenice | 13.33 | 13.34 | |||
České Budějovice | 13.55 | 14.12 | |||
Veselí nad Lužnicí | 14.43 | 14.45 | |||
Kardašova Řečice | 14.59 | 14.59 | |||
Jindřichův Hradec | 15.13 | 15.16 | |||
Počátky-Žirovnice | 15.38 | 15.39 | |||
Horní Cerekev | 15.55 | 16.00 | |||
Kostelec u Jihlavy | 16.14 | 16.15 | |||
Jihlava město | 16.28 | 16.29 | |||
Jihlava | 16.33 | 16.40 | |||
Okříšky | 17.06 | 17.07 | |||
Třebíč | 17.21 | 17.24 | |||
Náměšť nad Oslavou | 17.46 | 17.48 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci