R 617 „Větruše“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.27 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 18.38 | 18.39 | |||
Sokolov | 18.51 | 18.52 | |||
Chodov | 19.02 | 19.03 | |||
Karlovy Vary | 19.13 | 19.15 | |||
Ostrov nad Ohří | 19.27 | 19.28 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.51 | 19.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 19.56 | 19.57 | |||
Chomutov | 20.06 | 20.07 | |||
Odb Chomutov město | 20.10 | 20.11 | |||
Jirkov zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Most | 20.25 | 20.26 | |||
Bílina | 20.36 | 20.37 | |||
Teplice v Čechách | 20.50 | 20.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.07 | 21.13 | |||
Lovosice | 21.29 | 21.31 | |||
Roudnice nad Labem | 21.43 | 21.45 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.08 | 22.10 | |||
Praha-Holešovice | 22.29 | 22.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci