R 607 „Salubia“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 8.27 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 8.38 | 8.39 | |||
Sokolov | 8.51 | 8.52 | |||
Chodov | 9.02 | 9.03 | |||
Karlovy Vary | 9.13 | 9.15 | |||
Ostrov nad Ohří | 9.27 | 9.28 | |||
Klášterec nad Ohří | 9.51 | 9.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 9.56 | 9.57 | |||
Chomutov | 10.06 | 10.07 | |||
Odb Chomutov město | 10.10 | 10.11 | |||
Jirkov zastávka | 10.14 | 10.14 | |||
Most | 10.25 | 10.26 | |||
Bílina | 10.36 | 10.37 | |||
Teplice v Čechách | 10.50 | 10.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.07 | 11.13 | |||
Praha-Holešovice | 12.18 | 12.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.28 | 12.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci