Os 4419 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 20.42 | ||||
Pravice | x | 20.47 | 20.47 | ||
Břežany | x | 20.50 | 20.50 | ||
Dolenice | x | 20.54 | 20.54 | ||
Miroslav | 20.57 | 20.57 | |||
Bohutice | 21.04 | 21.07 | |||
Rakšice | 21.12 | 21.12 | |||
Moravský Krumlov | 21.17 | 21.17 | |||
Moravské Bránice | 21.28 | 21.31 | |||
Silůvky | 21.36 | 21.37 | |||
Radostice | x | 21.41 | 21.41 | ||
Střelice | 21.45 | 21.45 | |||
Střelice dolní | 21.48 | 21.48 | |||
Brno-Horní Heršpice | 21.56 | 21.59 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci