Os 3880 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 4.48 | ||||
Rybník | 4.55 | 4.56 | |||
Pšenice | x | 5.00 | 5.00 | ||
Bujanov | x | 5.04 | 5.04 | ||
Omlenice | 5.07 | 5.07 | |||
Kaplice | 5.13 | 5.14 | |||
Výheň | x | 5.17 | 5.17 | ||
Velešín | 5.22 | 5.22 | |||
Velešín město | x | 5.26 | 5.26 | ||
Holkov | 5.28 | 5.28 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 5.32 | 5.32 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 5.36 | 5.36 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 5.40 | 5.40 | ||
Včelná | 5.43 | 5.43 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 5.48 | 5.48 | ||
České Budějovice | 5.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci