Os 3806 „Ferdinand Kindermann“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xBdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 19.35 | ||||
Summerau | 20.49 | 20.58 | |||
Horní Dvořiště | 21.05 | 21.06 | |||
Rybník | 21.12 | 21.15 | |||
Pšenice | 21.19 | 21.20 | |||
Bujanov | 21.23 | 21.23 | |||
Omlenice | 21.26 | 21.26 | |||
Kaplice | 21.33 | 21.34 | |||
Výheň | 21.36 | 21.37 | |||
Velešín | 21.42 | 21.42 | |||
Velešín město | 21.45 | 21.46 | |||
Holkov | 21.48 | 21.49 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 21.52 | 21.53 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 21.56 | 21.57 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 22.00 | 22.01 | |||
Včelná | 22.04 | 22.04 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 22.09 | 22.09 | |||
České Budějovice | 22.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci