Os 20610 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osoblaha | 17.50 | ||||
Bohušov | 17.56 | 17.57 | |||
Koberno | 18.01 | 18.02 | |||
Slezské Rudoltice | 18.07 | 18.08 | |||
Amalín | 18.10 | 18.11 | |||
Horní Povelice | 18.15 | 18.15 | |||
Dívčí Hrad | 18.18 | 18.18 | |||
Liptaň | 18.26 | 18.28 | |||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 18.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök