Os 20602 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osoblaha | 5.50 | ||||
Bohušov | 5.56 | 5.57 | |||
Koberno | 6.01 | 6.02 | |||
Slezské Rudoltice | 6.07 | 6.08 | |||
Amalín | 6.10 | 6.11 | |||
Horní Povelice | 6.15 | 6.15 | |||
Dívčí Hrad | 6.18 | 6.18 | |||
Liptaň | 6.26 | 6.28 | |||
Třemešná ve Sl.úz.r. | 6.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster