Os 19708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 14.46 | ||||
Kladno-Rozdělov | x | 14.50 | 14.50 | ||
Kamenné Žehrovice | 14.53 | 14.55 | |||
Kačice | x | 14.59 | 14.59 | ||
Stochov | 15.03 | 15.04 | |||
Rynholec | x | 15.07 | 15.07 | ||
Nové Strašecí | 15.13 | 15.13 | |||
Řevničov | 15.18 | 15.19 | |||
Lužná u Rakovníka | 15.27 | 15.36 | |||
Rakovník zastávka | x | 15.44 | 15.44 | ||
Rakovník | 15.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci