Os 19707 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 8.06 | ||||
Rakovník zastávka | x | 8.10 | 8.10 | ||
Lužná u Rakovníka | 8.18 | 8.21 | |||
Řevničov | 8.28 | 8.29 | |||
Nové Strašecí | 8.34 | 8.35 | |||
Rynholec | x | 8.41 | 8.41 | ||
Stochov | 8.44 | 8.45 | |||
Kačice | x | 8.49 | 8.49 | ||
Kamenné Žehrovice | 8.53 | 8.55 | |||
Kladno-Rozdělov | x | 8.59 | 8.59 | ||
Kladno | 9.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci