Os 18802 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.12 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 20.15 | 20.15 | ||
Včelná | 20.21 | 20.22 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 20.25 | 20.25 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 20.29 | 20.29 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 20.33 | 20.33 | ||
Holkov | 20.37 | 20.38 | |||
Velešín město | x | 20.41 | 20.41 | ||
Velešín | 20.44 | 20.45 | |||
Výheň | x | 20.50 | 20.50 | ||
Kaplice | 20.53 | 20.54 | |||
Omlenice | 21.00 | 21.01 | |||
Bujanov | x | 21.04 | 21.04 | ||
Pšenice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Rybník | 21.13 | 21.18 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 21.29 | 21.29 | |||
Herbertov | x | 21.32 | 21.32 | ||
Těchoraz | x | 21.35 | 21.35 | ||
Vyšší Brod klášter | 21.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci