Sp 1847 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 13.03 | ||||
Semonice | x | 13.05 | 13.05 | ||
Černožice | 13.07 | 13.08 | |||
Smiřice | 13.10 | 13.12 | |||
Lochenice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Předměřice nad Labem | 13.18 | 13.19 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.24 | 13.35 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.48 | 13.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci