Sp 1810 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 14.16 | ||||
Pilníkov | 14.25 | 14.26 | |||
Hostinné | 14.34 | 14.35 | |||
Hostinné město | 14.37 | 14.37 | |||
Prosečné | 14.40 | 14.40 | |||
Klášterská Lhota | x | 14.43 | 14.43 | ||
Kunčice nad Labem | 14.47 | 14.48 | |||
Horní Branná | 14.52 | 14.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 14.58 | 15.01 | |||
Roztoky u Jilemnice | 15.07 | 15.07 | |||
Tample | x | 15.11 | 15.11 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 15.14 | 15.14 | ||
Stará Paka | 15.20 | 15.30 | |||
Nová Paka město | 15.34 | 15.35 | |||
Nová Paka | 15.37 | 15.37 | |||
Lázně Bělohrad | 15.48 | 15.48 | |||
Ostroměř | 15.57 | 16.00 | |||
Ohnišťany | 16.05 | 16.05 | |||
Smidary | 16.09 | 16.10 | |||
Nový Bydžov | 16.15 | 16.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.26 | 16.35 | |||
Převýšov | 16.39 | 16.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 16.50 | 16.51 | |||
Sány | 16.53 | 16.54 | |||
Velký Osek | 17.00 | 17.01 | |||
Kolín-Zálabí | 17.06 | 17.07 | |||
Kolín | 17.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci