Sp 1804 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.16 | ||||
Vlčice | x | 8.22 | 8.22 | ||
Pilníkov | 8.25 | 8.26 | |||
Chotěvice | x | 8.30 | 8.30 | ||
Hostinné | 8.34 | 8.35 | |||
Hostinné město | 8.37 | 8.37 | |||
Kunčice nad Labem | 8.47 | 8.48 | |||
Horní Branná | 8.51 | 8.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 8.58 | 9.01 | |||
Roztoky u Jilemnice | 9.07 | 9.07 | |||
Tample | x | 9.11 | 9.11 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 9.14 | 9.14 | ||
Stará Paka | 9.20 | 9.30 | |||
Nová Paka město | 9.34 | 9.35 | |||
Nová Paka | 9.37 | 9.37 | |||
Lázně Bělohrad | 9.48 | 9.48 | |||
Ostroměř | 9.57 | 10.00 | |||
Ohnišťany | 10.05 | 10.05 | |||
Skřivany | 10.11 | 10.12 | |||
Nový Bydžov | 10.15 | 10.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.26 | 10.35 | |||
Převýšov | 10.39 | 10.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 10.50 | 10.51 | |||
Sány | 10.53 | 10.54 | |||
Velký Osek | 11.00 | 11.01 | |||
Kolín-Zálabí | 11.06 | 11.07 | |||
Kolín | 11.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci