R 1243 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.10 | ||||
Zliv | 7.21 | 7.23 | |||
Číčenice | 7.34 | 7.35 | |||
Protivín | 7.42 | 7.43 | |||
Písek | 7.56 | 7.57 | |||
Čížová | 8.04 | 8.05 | |||
Čimelice | 8.20 | 8.21 | |||
Mirovice | 8.27 | 8.28 | |||
Březnice | 8.36 | 8.37 | |||
Příbram | 8.56 | 8.57 | |||
Jince | 9.08 | 9.08 | |||
Lochovice | 9.17 | 9.18 | |||
Zdice | 9.26 | 9.26 | |||
Beroun | 9.33 | 9.34 | |||
Praha-Smíchov | 10.03 | 10.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.11 | 10.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci