R 1240 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.42 | ||||
Praha-Smíchov | 17.49 | 17.50 | |||
Beroun | 18.18 | 18.19 | |||
Zdice | 18.26 | 18.26 | |||
Lochovice | 18.34 | 18.35 | |||
Jince | 18.43 | 18.44 | |||
Příbram | 18.56 | 18.57 | |||
Březnice | 19.14 | 19.15 | |||
Mirovice | 19.24 | 19.26 | |||
Čimelice | 19.32 | 19.33 | |||
Čížová | 19.47 | 19.48 | |||
Písek | 19.56 | 19.58 | |||
Protivín | 20.12 | 20.13 | |||
Číčenice | 20.19 | 20.20 | |||
Zliv | 20.31 | 20.32 | |||
České Budějovice | 20.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci