Os 9433 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.25 | II./3 | |||
Praha-Vysočany | 21.32 | 21.33 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 21.40 | 21.41 | 1/3 | ||
Zeleneč | 21.45 | 21.45 | |||
Čelákovice | 21.53 | 21.54 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 21.56 | 21.56 | |||
Lysá nad Labem | 22.02 | 22.03 | 2 | ||
Milovice | 22.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci