Os 9417 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.25 | II./3 | |||
Praha-Vysočany | 13.32 | 13.33 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 13.40 | 13.41 | 1/3 | ||
Zeleneč | 13.45 | 13.45 | |||
Čelákovice | 13.53 | 13.54 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.56 | 13.56 | |||
Lysá nad Labem | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Milovice | 14.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci