Os 8865 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 21.47 | 1A | |||
Srbsko | 21.51 | 21.52 | |||
Karlštejn | 21.55 | 21.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 21.59 | 21.59 | 1/4 | ||
Řevnice | 22.02 | 22.03 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 22.06 | 22.07 | 1/3 | ||
Všenory | 22.09 | 22.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.12 | 22.13 | |||
Černošice | 22.15 | 22.16 | |||
Praha-Radotín | 22.20 | 22.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.24 | 22.24 | |||
Praha-Smíchov | 22.30 | 22.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci